درباره ما

درباره ما
شرکت مانا هوش دانش آزما، از جمعی از فارغ‌التحصیلان دانشگاه صنعتی امیرکبیر از رشته‌های مختلف مهندسی برق و کامپیوتر تشکیل شده است. هدف اصلی شرکت، کمک به ارتقا سطح فناوری کشور در حوزه‌‎ی سیستم‌های نهفته هوشمند است.
زمینه‌های فعالیت
زمنیه‌ی اصلی فعالیت شرکت مانا هوش دانش آزما، طراحی و ساخت سیستم‌های کنترل و مانیتورینگ نهفته در حوزه صنعت، تجهیزات تست و اندازه‌گیری و تجهیزات آزمایشگاهی است. طراحی و ساخت این سیستم‌ها معمولاً نیازمند همکاری و هم‌افزایی متخصصین مجرب از گرایش‌های مختلف مهندسی است. در همین راستا شرکت مانا هوش دانش آزما با بکارگیری بهترین متخصصین از عرصه‌های مختلف فنی و مهندسی، موفق به برداشتن گام‌هایی موثر در این عرصه از تکنولوژی و فناوری ایران عزیز گردیده است.
مهمترین دستاوردها
از مهمترین دستاوردهای شرکت، طراحی و ساخت انواع سامانه‌های ثبت داده است، که در این رابطه می‌توان به دیتالاگرهای ایزوله سنکرون، سامانه انداره‌گیری و ثبت شرایط محیطی و دیتالاگرهای خاص منظوره اشاره کرد. از دیگر زمینه‌های فعالیت شرکت، طراحی و ساخت سامانه‌های کنترل و ثبت داده‌ی همه منظوره با قابلیت پردازش on-board می‌باشد. این سیستم‌ها در نسخه‌های مختلف و با قابلیت‌های گوناگون در این شرکت طراحی و ساخته شده و در پروژه‌های متعددی مورد استفاده قرار گرفته‌اند. طراحی و ساخت انواع سامانه‌های راه‌انداز برای عملگرهای صنعتی گوناگون مانند راه‌انداز شیرهای هیدرولیک سروُ و همچنین انواع مبدل سنسورهای صنعتی از دیگر زمینه‌هایی است که شرکت مانا هوش دانش آزما در آن فعالیت دارد.